Menu strony

W imieniu Rafael Film, producenta i dystrybutora filmów religijnych w Polsce, pragniemy z radością poinformować, że udało nam się nawiązać ścisłą współpracę z sieciami kin Multikino oraz Helios, w celu stworzenia dogodnych warunków dla katechetów, szkół, parafii, zakonów, wspólnot religijnych do korzystania z sal kinowych na projekcje filmów z ewangelicznym przesłaniem.

Rafael Film od pięciu lat nie ustaje w wysiłkach, by upowszechniać kino z wartościami chrześcijańskimi, co wydaje nam się w dzisiejszych czasach szalenie ważne dla ewangelizacji. Przez cały ten czas przekonujemy właścicieli kin do tego, by filmy religijne zaistniały w ich repertuarze i by były traktowane na równi z innymi produkcjami. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że udało nam się na tym polu osiągnąć porozumienie z sieciami kin Multikino i Helios, które chcą otworzyć się na współpracę z katechetami, parafiami i wspólnotami, udostępnić sale dla widzów tego typu kina, stworzyć dobre, elastyczne warunki (zarówno dla małych, jak i większych grup) na pokazy dla szkół, parafii, zakonów czy wspólnot, oferując bardzo dobre ceny za bilety.

Bardzo gorąco zachęcamy do wykorzystania tego faktu. Służymy wszelką pomocą, odpowiemy na wszystkie pytania. Bardzo chętnie zainicjujemy spotkanie katechetów, księży lub kogoś wyznaczonego z parafii, liderów wspólnot, etc. z przedstawicielem kina, by porozmawiać o szczegółach, potrzebach, możliwościach wykorzystania kina poprzez organizację seansów filmowych, dla potrzeb duszpasterskich.

Wraz z tym listem przesyłamy folder z informacją o filmach Rafael Film, które obecnie są dostępne w Multikinie i Heliosie na pokazy specjalne i zapowiedzi najbliższych premier. Na życzenie, dla zainteresowanych filmem katechetów czy księży, dostarczymy plakaty, ulotki, konspekty czy materiały pomocnicze do wybranego filmu.

Gorąco zachęcamy do kontaktu z nami. W rozmowie telefonicznej chętnie przekażemy więcej szczegółów.

Agnieszka Kuźnia
Rafael Film
tel.: 577 859 888
mail: aga@rafael.pl

 

 

KATALOG MULTIKINO (1)