Menu strony

Rekrutacja do Liceum Katolickiego w Łomży

Szanowni Państwo,
Zwracamy się z uprzejmą prośbą o rozesłanie wśród uczniów, szczególnie ósmoklasistów, filmu prezentującego działania i funkcjonowanie Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Łomży.
Film został stworzony z myślą o kandydatach tak, aby mogli oni zapoznać się z szeroką gamą oferowanych zajęć oraz poznać atmosferę panującą w naszej szkole. Dodatkowo, znajdują się w nim informacje na temat losów absolwentów naszej szkoły, które mogą zainteresować osoby zastanawiające się nad wyborem szkoły średniej.
Wszelkie dostępne informacje znajdują się również na stronie http://kglo.edu.pl/ oraz szkolnym facebook: https://www.facebook.com/szkolykatolickielomza czy Instagramie
Propozycja wiadomości do uczniów:
Drogi Ósmoklasisto!
Przed Tobą trudny czas związany z egzaminami ósmoklasistów. Jednak nie tylko dobry wynik jest  w tym momencie ważny – na pewno zastanawiasz się nad wyborem szkoły średniej. Jeśli jesteś osobą o różnorodnych zainteresowaniach, pasjonują Cię przedmioty ścisłe lub jesteś typem humanisty, chcesz uczyć się w bezpiecznej i miłej atmosferze – zapraszamy Cię do Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy film, z którego dowiesz się, jakie oferujemy zajęcia oraz czym zajmują się nasi uczniowie po lekcjach. Organizacja imprez szkolnych, dyskotek, wycieczek zagranicznych i wszelkiego rodzaju zajęć dodatkowych to dla nich żadne wyzwanie!
Tylko u nas, dzięki dowolnemu wyborowi przedmiotów rozszerzonych będziesz w stanie rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności tak, aby w przyszłości dostać się na wymarzone studia i zdobyć satysfakcjonującą Cię pracę.
Zapraszamy do obejrzenia filmu:
A teraz życzymy Ci połamania pióra podczas egzaminu ósmoklasisty i do zobaczenia w murach Katolika!
    – Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży.