Menu strony

Bal Karnawałowy KSM

W imieniu Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Łomżyńskiej i Akcji Katolickiej gorąco zapraszamy na 8. Diecezjalny Bal Karnawałowy, który odbędzie się 10 LUTEGO 2018 r. w Sali bankietowej Heleny Czartoszewskiej w miejscowości Krajewo Korytki k/ Zambrowa. Wspólną zabawę rozpoczynamy uroczystą Eucharystią o godz. 17.00 w Ostrożnem.

Oprócz integracji młodzieży zrzeszonej w KSM, celem balu jest promocja radosnej zabawy bez alkoholu oraz szerzenie wartości chrześcijańskich w środowiskach młodzieżowych. Organizatorzy zapewniają zabawę prowadzoną przez profesjonalnego wodzireja, doświadczonego w prowadzeniu imprez bezalkoholowych.

Zapraszamy do wspólnej zabawy osoby spoza struktur KSM-u i AK.

Całkowity koszt uczestnictwa wynosi 60 zł. od osoby (w cenie gorące dania, sałatki, ciasta, owoce, kawa, herbata, napoje). Obowiązują stroje galowe! Zgłoszenia przyjmujemy do 8 lutego. Ilość miejsc ograniczona, a o uczestnictwie decyduje kolejność przesłania zgłoszenia wraz z zaliczką lub całkowitą wpłatą (z dopiskiem 8. Bal Karnawałowy KSM) na konto BANK SPÓŁDZIELCZY w Łomży

nr konta: 37 8757 0001 0003 4773 2000 0010

Zapisy – Dagmara Kolińska tel. 516350361, lub biuro@ksm-lomza.pl

Jeżeli byłeś już na takiej zabawie to zapraszamy ponownie, jeżeli natomiast nie próbowałeś, to powinieneś. Nie zastanawiaj się zbyt długo bo ilość miejsc na tym wspaniałym karnawałowym balu bezalkoholowym jest ograniczona.