Menu strony

Konferencja: Profilaktyka uzależnień w szkole

Drodzy Katecheci!

Wydział Nauczania i Wychowania Katolickiego wraz z Mazowieckim Centrum Polityki Społecznej po raz kolejny organizuje konferencję z zakresu profilaktyki uzależnień w szkole, która odbędzie się w Ośrodku Rzemieślnik w Broku /szczegóły w programie/. Konferencja adresowana jest do katechetów z terenu Diecezji Łomżyńskiej. Wyżej wymieniona konferencja odbędzie się w dwóch terminach:

 

13 – 14 listopada 2017 oraz 15 – 16 listopada 2017

 

W pierwszym terminie tj. 13 – 14 listopada br. prosimy o udział Katechetów z następujących dekanatów:

Chorzele, Myszyniec, Kadzidło, Krasnosielc, Różan, Wyszków, Kolno, Szczuczyn, Grajewo, Jedwabne, Piątnica, Łomża św. Brunona, Łomża – katedra,

 

Natomiast w drugim terminie tj. 15 – 16 listopada br. prosimy o udział Katechetów z dekanatów:

Ostrów Maz. Wniebowzięcia NMP, Ostrów Maz. Dobrego Pasterza, Rzekuń, Ostrołęka Nawiedzenia NMP, Ostrołęka, św. Antoniego, Kobylin, Zambrów, Łapy, Wysokie Maz., Szepietowo, Czyżew.

 

W załączniku podajemy program konferencji jak również listę prelegentów oraz pismo do Dyrekcji Szkoły. Prosimy o wydrukowanie wyżej wymienionego pisma i zwrócenie się z nim do Dyrekcji Szkoły w celu uzyskania zwolnienia z zajęć lekcyjnych. Bardzo prosimy o poważne i odpowiedzialne podejście do konferencji.

 

Program konferencji dla nauczycieli 15-16.11

konferencja w Broku 2017

 

 

Z wyrazami szacunku

 

ks. dr Zbigniew Pyskło

Przewodniczący Wydziału

Nauczania i Wychowania Katolickiego