Menu strony

WEEKEND W WSD W ŁOMŻY

W dniach 23-25 listopada 2018 roku Wyższe Seminarium Duchowne im. Papieża Jana Pawła II w Łomży zaprasza młodzież męską, której nieobojętny jest temat kapłaństwa, do przeżycia we wspólnocie kleryków dwóch dni. Możliwość spędzenia tego czasu w naszym Seminarium jest sposobnością do osobistego uczestniczenia w życiu alumnów rozeznających swoje powołanie i przygotowujących się do kapłaństwa. Program spotkania będzie zgodny ze zwykłym harmonogramem zajęć obowiązującym kleryków, od piątkowego wieczoru do niedzielnego obiadu. Obejmuje on między innymi wspólną modlitwę, uczestnictwo w wykładach, spotkania z klerykami i moderatorami seminarium, oraz możliwość odbycia osobistej rozmowy z ojcem duchownym.

Zapraszamy i oczekujemy!

Ks. Jarosław Kotowski

Rektor WSD w Łomży

Ks. Robert Bączek

Ojciec Duchowny

 

Łomża, dnia 5 listopada 2018 roku.

 

 

Informacje organizacyjne:

  1. „Weekend” przeznaczony jest dla młodzieży męskiej szkół średnich i młodzieży pomaturalnej.
  2. Rozpoczęcie weekendu – 23.11.2018 r. (piątek – zjazd do godz. 18.00); zakończenie – 25.11.2018 r. (niedziela – ok. godz. 14.00).
  3. Na weekend należy zabrać ze sobą: Pismo Święte, różaniec, notatnik, śpiwór, buty na zmianę i rzeczy osobiste.
  4. Weekend jest bezpłatny.
  5. Zgłoszenia prosimy kierować do 22.11.2018 r.

– telefonicznie: ks. Robert Bączek – 606318210

– lub drogą e-mail: ksrobertb@tlen.pl

(w zgłoszeniu podajemy: Imię i Nazwisko, datę urodzenia, parafię pochodzenia, szkołę; prosimy też, aby zgłoszenie było potwierdzone przez duszpasterza lub katechetę – telefonicznie, drogą e-mail lub na piśmie).